Home Zespoły

Zespół Muzyczny nr.1 Łódzkie Zespoły Muzyczne

Zespół muzyczny

Podstawowy skład zespołu to czterech muzyków (perkusja, instrumenty klawiszowe, gitara basowa, akordeon) z możliwością rozszerzenia o dodatkowe instrumenty oraz damski wokal.

 

 

 

Więcej…

Zespół Muzyczny nr. 2 Łódzkie Zespoły Muzyczne

Zespół weselny

Jesteśmy dwuosobowym zespołem muzycznym.Sceniczne doświadczenie wraz ze świeżym spojrzeniem na muzykę stanowi mieszankę która zadowoli każdego uczestnika imprezy. Na życzenie klienta istnieje możliwość poszerzenia zespołu o dodatkowe instrumenty muzyczne.

 

Więcej…

Zespół Muzyczny nr.3 Łódzkie Zespoły Muzyczne

Zespół weselny

Zespół muzyczny istnieje od kilkunastu lat.W jego skład wchodzą profesjonalni muzycy-absolwęci Akademi Muzycznej w Łodzi.Są to ludzie,dla których muzyka to pasja a scena jest miejscem w którym występuje w nich pozytywna energia przekazywana dalej gościom.

 


Więcej…

Zespół muzyczny nr 4 - łódzkie zespoły muzyczne

 

Zespół weselny

Grupa wokalno-instrumentalna łączy zainteresowania muzyków stylami "Jazz Hot Club of The France",muzyką akordeonową,gitarową i standardami klasycznymi,popowymi,jazzowymi oraz improwizowaną muzyką taneczno-swingową.

Więcej…

Zespół muzyczny nr 5 - łódzkie zespoły muzyczne

Trzon zespołu to trzech muzyków i wokalistka. Instrumenty występujące w zespole to: klawiszowe, gitara elektryczna perkusja, akordeon. Grupa muzyczna dysponuje wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym.

Więcej…

Zespół muzyczny nr 6 Łódzkie Zespoły Muzyczne

Pięcioosobowy skład zawodowych muzyków z ponad 15-letnim doświadczeniem scenicznym.
Zajmujemy się obsługą imprez firmowych, bankietów, eventów, supporty, wesela....

 

Więcej…

Więcej artykułów…

POLECAMY

Reklama
Reklama

REKLAMA

Reklama